Earpro Custom - Elacin ER series

Individuální profi ochrana na míru určená pro náročné muzikanty a DJs.

Profesionální špunty Earpro Custom používají renomované americké filtry ER od společnosti Etymotic Research. Tento filtr poskytuje plošný akustický útlum v rozsahu 125 – 8000 Hz. Útlumový efekt je stejný, jako když snížíte ovladačem hlasitost a přitom zůstane výsledný zvuk nezkreslený. Nejvyšší ořez mají pro nízké a vysoké frekvence – tzn. pro ty frekvence, které nejvíce škodí Vašemu sluchu.Uvědomujeme si, že každému hudebníkovi bude vyhovovat jiný útlum hudby. To je jedna z největších výhod těchto chráničů, že si každý může zvolit ze 3 druhů útlumových filtrů – ER 9 dB, ER 15 dB a ER 25 dB. Podrobnou charakteristiku tlumení naleznete v následujícím obrázku:

ER 9

ER 15

ER 25

pro zvětšení libovolného obrázku na něj klikněte

Individuální chrániče sluchu Earpro Custom jsou vhodné pro muzikanty všech odvětví, pro DJe, zpěváky, zvukaře a každého, kdo potřebuje chránit svůj sluch a přitom sylšet hudbu čistě a nezkresleně. Earpro Custom Elacin ER je v tomto ohledu špička ve své třídě.

Nasazování universálních ochran sluchu může být především u uzkých sluchovodů značně nepříjmené a po nějaké době mohou ochrany v uchu bolet. Právě díky tvarování individuálních špuntů Earpro custom, které jsou odlity přímo podle Vašeho ucha, dokáží poskytnout maximální ochranu a nezpůsobují nepříjmený pocit ani při dlouhodobém nošení.

Poskytujeme kompletní zajištění výroby těchto chráničů. Disponujeme více než 50ti doktory po celé České republice. Po objednávce se s vámi náš pracovník spojí a domluví s Vámi všechny potřebné detaily k vyhotovení otisků a předání hotových chráničů.

Profesionálními špunty Earpro Custom jsme vybavili přední české kapely, DJe, členy filharmonie a další muzikanty.

Hlavní přednosti

  • osvědčené modely individuálně tvarované dle ucha (perfektně těsní, netlačí)
  • používané předními světovými DJi a muzikanty
  • volba útlumu filtrů: 9dB, 15dB, 25dB
  • dodací lhůta: 3-4 týdny po provedení ušních otisků
  • provádění otisků: Praha a dalších 50 míst v ČR
  • v ceně otisky uší, pouzdro, čistítko, gel
  • kompletní péče o zákazníka včetně domluvení termínu návštěvy lékaře

Chrániče sluchu Earpro Custom se standardně dodávají v průhledném provedení. Lze je však vyrobit i v následujících barvách:

žlutá

růžová

oranžová

červená

zelená

modrá

lila

čená

bílá

Čistá cena včetně vyhotovení otisků

5590,- Kč vč. DPH
(balení obsahuje jeden pár Earpro Custom s vybranými filtry, praktickou taštičku, ušní gel Elacin, párátko na vyndavání mazu, návod. Cena neobsahuje náklady na poštovné, dobírka 120Kč. Po Praze je možný osobní odběr bez příplatku.)

Objednávkový formulář

Zde prosím vyplňte objednávkový formulář. Po vyplnění Vás bude kontaktovat náš pracovník a upřesní Vám všechny další podrobnosti s objednávkou.

Jméno a příjmení *

Ulice a č.p. *

PSČ a město *

E-mail *

Umělecké jméno

Telefon *

Www

Náhradní pár filtrů v ceně: ER 9dB ER 15dB ER 25dB

Chcete se s námi spojit ihned? Volejte telefonní číslo 777 661 368