Earpro Universal

Universální ochrana sluchu pro hudbu

Elacinové špunty ER20 jsou vícenásobně použitelné chrániče sluchu proti nadměrnému hluku prostředí. Díky speciálnímu filtru je zachována vysoká věrnost původního zvuku (hi-fi), srozumitelnost řeči je dotčena minimálně .
Chrániče sluchu ER20 se od běžných chráničů liší patentovanou technologií, která sníží hlasitost a přitom zachovává věrnost zvuku. ER20 jsou určené speciálně pro hudebníky, tak aby chránily sluch ale neovlivňovaly jejich hudební výkon.
Špunty ER20 používá pro běžné hraní mnoho hudebníků a djů, známý je například dj Bifidus Aktif, kterého bez nich na akcích téměř ení možné vidět.

K dostání jsou ER20 ve dvou velikostech, standartní a malé pro úzké a menší zvukovody. Barevně se jednotlivá provedení mohou lišit, základní barva je bílá, barva stopky je variabilní, základní je bílá nebo červená. Provedení malé má obvykle barvu modrou. Barevné provedení se může lišit.

špunty do uší - ochrana sluchu elacin ER20

Hlavní znaky

  • navržené pro hudbu - vyrovnaná charakteristika
  • útlum 20dB
  • omyvatelné
  • příslušenství: plastové pouzdro s řetízkem, šňůrka

Cena

589,- (včetně dph)

Prodejci

Špunty do uší pro ER-20 si můžete koupit v prodejně Music City v oddělení zvuku v prvním patře (Ocelářská 937/39, Praha 9 - Vysočany, kousek od stanice metra Českomoravská, otevřeno: po - pá: 10:00 - 19:00, so: 10:00 - 17:00)

Upozornění

Chrániče sluchu ER20-s nejsou určeny k dlouhodobému každodennímu použití v hlučném prostředí. Pro tyto dlouhodobé aplikace doporučujeme použít individuálně tvarované chrániče sluchu Earpro Custom.

Dokumenty

  • český návod pro ER20s (rtf, 15kb) - stáhnout