Všeobecné informace

Vítejte na stránce ochrany sluchu pro profesionální muzikanty, zpěváky, DJe i zodpovědné posluchače. Jak jistě víte, k porušení sluchového ústrojí z důvodu vystavení lidského ucha nadměrné hlasitosti dochází velice často a tento defekt a s ním spojený ušní tinitus je trvalý a velice obtížně léčitelný.

Tou lepší zprávou je, že těmto komplikacím lze úspěšně předcházet. Možností, jak si chránit svůj sluch je hned několik. Počínaje levnými ušními ucpávkami, které však svoji úspěšnost mají velmi limitovanou a zadrží právě ty frekvence hluku, které jsou pro lidské ucho nejméně škodlivé. Vysoké a hluboké frekvence tyto levné ucpávky propouští a tím dochází k poškození sluchu. Při použití tohoto druhu ucpávek dochází k velkému zkreslení výsledné hudby.

Právě muzikanti, zpěváci DJové, ale i nároční posluchači, jsou skupinou, která se nadměrnému hluku vystavuje nejen velice často, ale také potřebuje, aby zvuk i při použití ochrany slyšela velice čistě a nezkresleně. Právě pro tuto skupinu připravujeme již řadu let profesionální ochranu sluchu Earpro Universal a Earpro Custom. Více informací o těchto dvou vysoce profesionálních ochranách sluchu naleznete na samotný stránkách produktu (vlevo v menu).

Díky našim zkušenostem s výrobou špuntů do uší na míru jsme tento rok spustili i prodej profesionálních pódiových monitorů ReSound. Výrobce ReSound patří mezi špičku v oboru, kterou používají přední čeští zpěváci a hudebníci. Jedná se o individuálně tvarovaná sluchátka podle zákazníkova ucha, která dobře tlumí okolní hluk a poskytují prvotřídní hudební kvalitu. Podívejte se na typy, které nabízíme.

Mezi naše spokojené klienty patří zástupci z největších českých kapel, přední čeští DJové, členové české filharmonie i obyčejní návštěvníci hudebních akcí.

Podívejte se na podrobné specifikace Earpro Universal a Earpro Custom.