Earpro Combat

Ochrana pro střelce
Earpro Combat Photo

Chrániče E-A-R ISL Combat Arms jsou určeny pro střelce a lovce. Jsou kontrukčně vytvořeny pro ochranu proti impulsivnímu hluku.

Původně byly vyvinuty pro potřeby jednotek NATO a americké armády a jsou jimi dodnes používány. Tyto chrániče mají dvojí funkci. Záleží na tom, kterou stranou si ochranu sluchu nasadíte.

Způsoby použití

  • Zavedení žlutého konce do sluchovodu
    Poskytují díky speciální vnitřní konstrukci spolehlivou a účinnou ochranu v proměnném a impulsivním zvuku. Je důležité, že však propouští řečové frekvence, čímž umožňují dobrou srozumitelnost hlasu a varovných signálů bez nutnosti vyjímání špuntů z uchu. Tyto konce mají SRN 7 dB.

  • Zavedení tmavého konce do sluchovodu
    Při tomto druhu nasazení poskytují špunty ochranu před dlouhodobějšímu vystavení hluku. Tlumení je o dost větší a pohybuje se kolem SRN 25 dB.

Chrániče sluchu jsou omyvatelné a jejich životnost je i při každodenním nošení v řádu několika měsíců. Špunty by se jednou za čas měli omývat studenou mýdlovou vodou. Takto se mohou omýt alespoň 50x.

Cena

570,- Kč vč. DPH
(Cena obsahuje ušní chrániče Earpro Combat a praktické pouzdro. Cena neobsahuje náklady na poštovné, dobírka 120Kč)

Objednávkový formulář

Zde prosím vyplňte objednávkový formulář. Po vyplnění Vás bude kontaktovat náš pracovník a upřesní Vám všechny další podrobnosti s objednávkou.

Jméno a příjmení *

Ulice a č.p. *

PSČ a město *

E-mail *

Umělecké jméno

Telefon *

Www

Chcete se s námi spojit ihned? Volejte telefonní číslo 777 661 368