Speciální chrániče sluchu

Pro náročné klienty nabízíme rovněž vysoce specializované ochrany sluchu pro různé všední aktivity.

Earpro Snore

Představujeme nový typ individuálních protihlukových chráničů, určených zejména k ochraně proti obtěžujícímu chrápání. Jsou vyrobeny z elastického dvousložkového silikonu hustoty 40 a díky svému tvaru příjemně sedí v uchu a netlačí ani při celonočním používání. Útlum se pohybuje mezi 10-15dB.

Earpro Combat

Chrániče E-A-R ISL Combat Arms jsou určeny pro střelce a lovce. Jsou kontrukčně vytvořeny pro ochranu proti impulsivnímu hluku. Původně byli vyvinuty pro potřeby jednotek NATO a americké armády a jsou jimi dodnes používány. Tyto chrániče mají dvojí funkci. Záleží na tom, kterou stranou si ochranu sluchu nasadíte.

Earpro Moto

Chrániče sluchu Alpine MotoSafe™ jsou vybaveny dvěma sadami výměnných "wind noise" filtrů s dvěma úrovněmi útlumu (standardní a vysokou). Tyto speciální protihlukové filtry zajišťují při jízdě na motorce nebo čtyřkolce optimální ochranu sluchu a zároveň umožnují slyšet okolní zvuky a komunikovat.

Earpro Fly

Speciálně vyvinuté špunty proti bolesti uší v letadle. Jedná se o patentované sluchové chrániče, které jednak tlumí akustický hluk pomocí hypoalergenní silikonové části a jednak vyrovnávají tlak pomocí keramického regulátoru tlaku CeramX filtru.